CCI – Akce v pohodě „V CCI klademe důraz na individuální přístup. Zařídíme studium v USA, studijní pobyty na střední škole v zahraničí, stipendium, zahraniční jazykové kurzy a speciální akce dle vašich představ. S CCI jsou to vždy Akce v pohodě!“
telefon
+420 / 605 456 603
e-mail
info@akcevpohode.cz
sledujte nás na Facebooku
facebook.com/akcevpohode.cz
Studium v USARoční středoškolské studijní pobyty v USA Stipendium na studium v USA Diskuze o studiu v USA
 

Aktuality

Stipendium USA 2018-2019

Vyhlásili jsme nové výběrové řízení na stipendium na roční studium na střední škole v USA ve školním roce 2018-2019, které se bude konat dne 24. 9. 2017 od 13h v Hradci Králové. Více info na stipendium na středoškolské studium v USA 2018-2019.

zobrazit celé archiv
 

Vyhlášení výsledků soutěže

Vybrali jsme vítěze soutěže o týdenní jazykový kurz angličtiny v Edinburghu ve Velké Británii v hodnotě 21 000 Kč. Detaily naleznete v soutěžním příspěvku.

zobrazit celé archiv
 

Děkujeme za novou referenci ke studiu v USA

Do sekce reference byla přidána nová reference od tatínka studenta, který je nyní na ročním studiu na střední škole v USA. Děkujeme za hodnocení. Odkaz zde: co o nás řekli naši klienti.

zobrazit celé archiv
 

Výsledek výběrového řízení na roční stipendium do USA

Vítězkou výběrového řízení na středoškolský stipendijní pobyt v USA se stává Julie Motalová! GRATULUJEME...více o stipendiu zde

zobrazit celé archiv
 

Soutěž o týdenní jazykový kurz angličtiny v Edinburghu ve Velké Británii v hodnotě 21 000 Kč!

 

Vyhlášení VÝSLEDKŮ soutěže o týdenní jazykový kurz angličtiny v Edinburghu ve Velké Británii v hodnotě 21 000 Kč!

Nejraději bychom odměnili všechny účastníky soutěže za projevenou snahu, strávený čas a originální nápady. Často bylo vidět, že jste si na příspěvku dali hodně záležet a i soutěžní odkazy se dařilo umísťovat velice dobře. I přes to, že se bohužel v některých případech úplně nepodařilo vložení odkazu správně, tak nám všechny soutěžní příspěvky do jednoho udělaly obrovskou radost.

zobrazit celé archiv
 

Hledáme studenta na střední školu v USA s basketbalem.

Naše studentka, která je právě na ročním studiu v USA, dostala velkou příležitost studovat dál v USA. Podívejte se na článek z USA. Odkaz zde. Pokud víte o někom, kdo by chtěl odjet do USA na střední školu a okusit americký basketbal, dejte mu info. Děkujeme.

zobrazit celé archiv
 

Studium v USA a triatlon, lyžování

Pokud sháníte možnost studia na střední škole v USA s kombinací triatlonu nebo lyžování (downhill/cross country) - neváhejte se nám ozvat, nabízíme školy a rodiny i s těmito sporty!

zobrazit celé archiv
 

Uvažujete o studiu v USA? Přečtěte si zkušenosti rodičů našich studentů s agenturou CCI Jana Rule (akcevpohode.cz)

Odletět v 15 letech přes Atlantik na roční středoškolský studijní pobyt do USA je velký životní krok jak pro studenta, tak pro jeho rodiče..

zobrazit celé archiv
 

Rozhovor se studenty – absolventy střední školy v USA

Na stránku o studiu v USA jsme přidali rozhovor s našimi studenty a čerstvými absolventy středoškolského studijního pobytu v USA. Video si můžete prohlédnout i na našem YouTube kanálu CCI Akcevpohode.

zobrazit celé archiv
 

Blog studenta

Na této stránce zde  naleznete blog studentky, která je na studijním středoškolském programu na Hawaii ve školním roce 2015-2016.

zobrazit celé archiv
 
TOPlist