CCI – Akce v pohodě „V CCI klademe důraz na individuální přístup. Zařídíme studium v USA, studijní pobyty na střední škole v zahraničí, stipendium, zahraniční jazykové kurzy a speciální akce dle vašich představ. S CCI jsou to vždy Akce v pohodě!“
telefon
+420 / 605 456 603
e-mail
info@akcevpohode.cz
sledujte nás na Facebooku
facebook.com/akcevpohode.cz
ÚVOD STUDIUM NA STŘEDNÍ ŠKOLE V ZAHRANIČÍ JAZYKOVÉ KURZY SPECIÁLNÍ AKCE O NÁS
 

Letní střední škola ve Velké Británii

Nemáte možnost odjet na roční středoškolský pobyt do anglicky mluvící země nebo si chcete vyzkoušet, jaké to je na střední škole v zahraničí studovat? Máme pro vás ideální program! Letní střední škola ve Velké Británii!

 

Část léta můžete strávit ve Velké Británii na jedné ze 3 lokalit (Sidcot, Cambridge, Liverpool), na výběr máte dopolední výuku předmětů (Angličtina - IELTIS příprava, gramatika, tvůrčí psaní, mluvené slovo, literatura; humanitní předměty - politologie, ekonomie, dějepis, zeměpis, media, psychologie aj; matematika; přírodní vědy - biologie, fyzika, chemie, design a technologie a spoustu dalších). Vše vyučováno v anglickém jazyce na základě přípravy na zkoušky IB / A. Student si zvolí 4 předměty, které studuje každý den v dopoledních a odpoledních 90min blocích, zbývající část dne tráví sportovními aktivitami (tenis, volejbal, paintbal, kanoe, plavání, jízda na koních, střelba a mnoho dalších) a kreativními a kulturními aktivitami (výtvarné aktivity, divadlo, kvízy, vaření, fotografování atp.). Součástí týdenního pobytu je vždy minimálně jeden celodenní a jeden půldenní výlet (York, Manchester, zábavní park Alton Towers, Bristol, Oxford a mnoho dalších).

Zahraniční studenti jsou umístěny do skupin studentů - rodilých mluvčí, díky tomuto faktu se i český student naučí o mnoho více, než pouze na jazykovém kurzu, kde jsou jen cizinci.

Ubytování je zajištěno pro studenty ve dvoulůžkových pokojích za stálého dohledu na místním internátě nebo v hostitelské rodině (dle lokality a Vašeho výběru). Strava je zajištěna školou/host.rodinou 3x denně.

V ceně je zahrnuta veškerá výuka a pomůcky, kulturní a sportovní program, výlety, ubytování, strava, transfery z a na letiště, zdravotní pojištění, praní prádla.

Cena: 980GBP/týden

Termíny: od 26.6.2017 - 26.8.2017 , příjez i odjezd vždy v sobotu

Věk studentů: 13-18let

 

Pro detailní informace nás kontaktujte!

 
TOPlist