CCI – Akce v pohodě „V CCI klademe důraz na individuální přístup. Zařídíme studium v USA, studijní pobyty na střední škole v zahraničí, stipendium, zahraniční jazykové kurzy a speciální akce dle vašich představ. S CCI jsou to vždy Akce v pohodě!“
telefon
+420 / 605 456 603
e-mail
info@akcevpohode.cz
sledujte nás na Facebooku
facebook.com/akcevpohode.cz
Studium v USARoční středoškolské studijní pobyty v USA Stipendium na studium v USA Diskuze o studiu v USA
 

Uvažujete o studiu v USA? Přečtěte si zkušenosti rodičů našich studentů s agenturou CCI Jana Rule (akcevpohode.cz)

Odletět v 15 letech přes Atlantik na roční středoškolský studijní pobyt do USA je velký životní krok jak pro studenta, tak pro jeho rodiče..

Výběr té správné agentury pro Studium v USA je jedním ze základních předpokladů k tomu, aby vše proběhlo jak má a rok strávený na střední škole v USA byl pro studenta především pozitivní zkušeností, která mu pomůže procvičit si a zlepšit angličtinu v jejím přirozeném prostředí, získat nové mezinárodní kamarády, přidat na sebevědomí a samostatnosti a v neposlední řadě tato zkušenost studentům otevře obzory na celý budoucí život.

Avšak ne vždy vše probíhá hladce, a tak je výběr té správné agentury hodně důležitý. U nás v CCI Jana Rule (akcevpohode.cz) jsme pro Vás k dispozici nonstop 24/7 a v případě jakékoliv komplikace nebo nenadálé situace jsme připraveni věc ihned řešit.

Přečtěte si zkušenosti rodičů, kteří přes nás své děti na Studium v USA vyslali v našich referencích zde: Zkušenosti s CCI Jana Rule

 
 
 
TOPlist