CCI – Akce v pohodě „V CCI klademe důraz na individuální přístup. Zařídíme studium v USA, studijní pobyty na střední škole v zahraničí, stipendium, zahraniční jazykové kurzy a speciální akce dle vašich představ. S CCI jsou to vždy Akce v pohodě!“
telefon
+420 / 605 456 603
e-mail
info@akcevpohode.cz
sledujte nás na Facebooku
facebook.com/akcevpohode.cz
Studium v USARoční středoškolské studijní pobyty v USA Stipendium na studium v USA Diskuze o studiu v USA
 

COVID-19 - doporučení, informace

Studenti - Střední škola v USA 2020-2021

Ze strany amerických agentur nedochází prozatím k žádným změnám a stále probíhá vyhledávání rodin a škol, program pokračuje dle plánu. Roční letenky od srpna lze stále nakupovat bez větších problémů.

Studenti, kteří jsou na programu - Střední škola v USA 2019-2020 

V současné době není nařízen návrat studentů  ze strany vlády USA. Nicméně některé agentury, se kterými spolupracujeme, k tomuto kroku přistoupily a vydaly příkaz k okamžitému návratu do domovské země v polovině března 2020. Jiné agentury toto rozhodnutí nechávají na domluvě mezi studentem, hostitelskou rodinou a rodinou zde v ČR. Všichni naši studenti o těchto faktech obdrželi instrukce s tím, že pozdější dobrovolný návrat během následujících několika týdnů by byl komplikovanější z hlediska nedostatku letové kapacity. Plánované zpáteční lety po ukončení programu v červnu jsou stále bez změn.
Přejeme všem pevné zdraví v této nelehké době a věříme v brzký návrat do běžného života!
 
 
 
TOPlist