CCI – Akce v pohodě „V CCI klademe důraz na individuální přístup. Zařídíme studium v USA, studijní pobyty na střední škole v zahraničí, stipendium, zahraniční jazykové kurzy a speciální akce dle vašich představ. S CCI jsou to vždy Akce v pohodě!“
telefon
+420 / 605 456 603
e-mail
info@akcevpohode.cz
sledujte nás na Facebooku
facebook.com/akcevpohode.cz
Studium v USARoční středoškolské studijní pobyty v USA Stipendium na studium v USA Diskuze o studiu v USA
 

Konference CCI Řím

V polovině listopadu jsme se účastnili celosvětové konference CCI v Římě, kde se setkalo cca 200 reprezentatek, 30 zaměstnanců managementu a partneři z celého světa.

 

Hlavním programem byly nové podmínky pro hostitelské rodiny, které zahrnují další kontroly, aby nedocházelo k problémům s hostěním studentů a byla zde ještě větší jistota, že si v dnešní době krize, mohou dané rodiny studenty finančně dovolit a jsou vhodnými kandidáty na hostění. Zároveň jsem byla obeznámena s informací, že je nutná návštěva a kontrola dané hostitelské rodiny 3.nezávislou osobou. Celkově hodnotím přítomnost na dané akci za velmi kladné, osobní setkání s reprezentkami, kderé mají děti z ČR na starosti, jsou vždy přínosná, umožňují mi vysvětlit pozadí, ze kterého studenti pocházejí a přiblížit jim tak zvyklosti a zvyky našich studentů. Toto vše přispívá k pozitivnímu průběhu a jejich pochopení a pomoci našim studentům.

 
 
 
TOPlist