CCI – Akce v pohodě „V CCI klademe důraz na individuální přístup. Zařídíme studium v USA, studijní pobyty na střední škole v zahraničí, stipendium, zahraniční jazykové kurzy a speciální akce dle vašich představ. S CCI jsou to vždy Akce v pohodě!“
telefon
+420 / 605 456 603
e-mail
info@akcevpohode.cz
sledujte nás na Facebooku
facebook.com/akcevpohode.cz
ÚVOD STUDIUM NA STŘEDNÍ ŠKOLE V ZAHRANIČÍ JAZYKOVÉ KURZY SPECIÁLNÍ AKCE O NÁS
 

Další možnosti

Další možnosti

Nenašli jste kurz dle Vašich představ nebo požadavků? Rádi byste zaslali své dítě na jazykový tábor nebo kurz v jiných zemích než jste našli na našem webu? Chcete spojit rodinnou dovolenou s výukou cizího jazyka? Napište nám svůj požadavek a rádi Vám zašleme možnosti dle Vaší poptávky! Nabízíme studium po celém světě včetně exotických zemí s různými kombinacemi (sport - tenis, golf, jízda na koni, kitesurfing, windsurfing, judo, lyžování, volejbal, americký fotbal, horská kola, fotbal, ......; tématické kempy pro děti - Harry Potter, Zumba, a.j.;pobyty spojené s ochutnávkami vína, vařením, malováním, ......). Nabídka studijních pobytů je velmi široká a zajisté najdeme vhodnou variantu i pro Vás.

Zajišťujeme také Internshipy a Work and Travel pobyty dle Vašich potřeb a časových možností (již od 17let).

Neváhejte nás kdykoli oslovit emailem nebo telefonicky, popřípadě vyplňte nezávaznou přihlášku níže. Neprodleně Vás budeme kontaktovat.

 

Těším se na spolupráci!

Jana Rule

 
 

Jméno *
Příjmení *
Mobil *
E-mail *
Poznámka
Vyplňte všechna pole označená symbolem *
 
TOPlist