CCI – Akce v pohodě „V CCI klademe důraz na individuální přístup. Zařídíme studium v USA, studijní pobyty na střední škole v zahraničí, stipendium, zahraniční jazykové kurzy a speciální akce dle vašich představ. S CCI jsou to vždy Akce v pohodě!“
telefon
+420 / 605 456 603
e-mail
info@akcevpohode.cz
sledujte nás na Facebooku
facebook.com/akcevpohode.cz
ÚVOD STUDIUM NA STŘEDNÍ ŠKOLE V ZAHRANIČÍ JAZYKOVÉ KURZY SPECIÁLNÍ AKCE O NÁS
 

Kdo jsme

Sdružení Camp Center InternationalCCI bylo založeno v roce 1994 Hanou Urbanovou za účelem podpory a vytváření podmínek pro všestranné naplnění volného času, vzdělávání a kulturního poznávání dětí a mládeže,. V polovině 90. let za spolupráce s americkou CCI jsme jako jedni z prvních nabízeli studijní pobyty na středních školách v USA. Od této doby jsme úspěšně zaslali přes 900 studentů a to nejenom na středoškolské studium v USA. Počátkem nového tisíciletí jsme navázali kontakty s dalšími vzdělávacími institucemi a zprostředkováváme středoškolské pobyty i jazykové kurzy po celém světě.

Důraz klademe na individuální přístup a nabízíme studijní pobyty dle Vašich představ a možností.

Naše služby:

 

Od jara roku 2012 poskytuje za stejných podmínek služby společnost Camp Center International, s.r.o.

S CCI jsou to akce v pohodě!

Těší se na spolupráci Jana Rule (Urbanová)

 

Camp Center International s.r.o, Vysoká nad Labem 495, 503 31

Telefonní kontakt: +420 605 456 603


IČ: 28849167
Zapsaná u Krajského soudu v Hradci Králové složka C 30833 dne 31.5.2012

email:  info@akcevpohode.cz


www.akcevpohode.cz

 

Jana Rule (Urbanová)

Narozena v roce 1981 v Hradci Králové, v 15ti letech vycestovala na roční středoškolský pobyt v USA. Po absolvování tohoto programu se velice věnovala výuce a překladatelství v anglickém jazyce. Dokončila střední školu a pokračovala na Univerzitě Pardubice. Již od roku 1997 se aktivně podílela na organizaci jazykových táborů, kurzů a především středoškolských pobytech mládeže v zahraničí. Od roku 2008 se její činnost zaměřuje především na zprostředkování a informovanost rodičů a náctiletých studentů ohledně studijních programů a možnostech v zahraničí. Cílem její práce je získání jazykového vzdělání a zkušeností ze zahraničních pobytů dětí a mládeže ze všech sociálních skupin.

 
TOPlist